Fora Motor

Nostaljik Klasik

RX9 modelinin barındırdığı üstün özelliklerin yanı sıra nikelajlı görünümü ve nostaljik tasarımıyla sizlere yepyeni bir klasik serüveni yaşatmaya hazırız. 49.9 cc silindir hacmine sahip olup 2.82 HP motor gücüne sahip olan RX9’da bir çok üst seviye donanımsal özellikler bulunmaktadır.

Sınıfının en iddialı modeli olan RX9, özel şanzımanı, en iyi ve en yeni teknoloji ile donatılmış ekonomik ama bir o kadar güçlü alt motoru ile cazibesine asla karşı konulamayacak bir modeldir.

Kusursuz Güç ve Tasarım

Kusursuz performansla yetinmeyip motorun en üst düzey donanım özelliklerine sahip olmasını isteyen motor tutkunlarının tüm isteklerine cevap veren RX9, tasarım konusunda da sınıfında rakiplerinin bir adım önünde. Nostaljik bir tasarıma sahip olup bu tasarımını modern teknoloji ile birleştiren RX9 ile hem performans hem de beğeni olarak göz önünde olursunuz.

Avantajlı Klasik

RX9 modeli tasarım ve performans noktasında fazlasıyla tatmin ettiği gibi sağladığı avantajlarla da farkını ortaya koymayı başarıyor.

49,4 cc silindir hacmine sahip olan RX9 modeline sahip olmak istediğinizde zorunlu trafik sigortası ve motorlu taşıtlar vergisinden tamamen muaf olduğunuz gibi B sınıfı sürücü ehliyeti ile kullanma imkanına sahip olursunuz.

Yepyeni Bir Klasik Anlayışı

RX9 modellerini detaylı incelediğinizde diğer klasiklerle arasındaki farkı kolaylıkla anlayabilir, dokunduğunuz ve kullandığınızda farkın ne kadar yüksek olduğunu rahatlıkla hissedebilirsiniz. Daha önce benzeri olmayan bir klasik model olan RX9 kendini farklı hissetmek isteyen kullanıcılar için birebirdir.

Kendinizi Farklı Hissedin!

Asi ve nostaljik bir görünüme ve performans konusunda oldukça çevik ve tatmin edici bir güce sahip olan RX9 özenli ve detaylı bir tasarım işçiliğine sahiptir. Tatmin edici performansını nikelajlı görüntüsü, eşsiz tasarımı ve kullanım kolaylığı sağlayan özel yapısı ile birleştirince ortaya koyduğu deneyim sizleri şaşırtmakla kalmayıp bir o kadar da RX9 tutkunu yapmayı kesinlikle kalıcı olarak başaracaktır.

Silindir Hacmi: 49.4 cc

Motor Tipi: 4 Zamanlı, Tek Silindir

Şanzıman: 4 Vites

Maksimum Güç: 2.82 HP @ 8000 rpm

Maksimum Tork: 3.50 Nm @ 6500 rpm

Yakıt Tipi: Benzin

Soğutma: Hava Soğutmalı

Ön Fren: Kampana

Arka Fren: Kampana

Ön Lastik: 2.75 – 17″

Arka Lastik: 2.50 – 17″

Dingil Mesafesi: 1470 mm.

Uzunluk: 1900 mm.

Genişlik: 770 mm.

Yükseklik: 1000 mm.

Net Ağırlık: 78 kg.

Azami Yük: 242 kg.

Yakıt Tankı Kapasitesi: 6 lt.